KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8474083
nr 847 4083
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Harald Sallberg (1895-1963), Stockholms motiv, signerad, 283/310 mm: 25x33
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 september 2013
kl 20:15:15
14/9 23:08:28
16 sep
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg